www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 27, 2024 3:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS1617181920ELLIPSIS95»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:29 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Какви се такви се , се избориле да се таму и треба да им се даде полна подржка !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:30 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
potpolno se slozuvam, samo u ovaa situacija najptrebno e da imas logistika odnadvor, i rabota na teren 24 casa,,

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:31 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Ти од каде знаеш дека не е така ?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:32 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
a ti pa od kade znaes derka ne znam

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:12 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
zajko aman barem ovde ne pocnuvaj .Site ne interesira sto ce bidei i sto se slucuva na ova prvenstvo .A sto bilo nekade ama ic glava ne me boil.Otvori tema i tamu sovetuvaj objasnuvaj raspravaj i evociraj spomeni.Jas na draga volja se ce citam i tamu.Se uci na greskite od minatoto :D nemoj te molam ni na ovaj post da mi odgovaras vo ovaa tema , nema potreba .

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:22 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
koj evolucira spomeni bre,citas li ti malku sto pisuvam alo.; i sto treba da sedam i kutam i da ne komentiram, pa ova e kako fudbal da gledas i ja komentiras utakmicata, e sega komentiraatb takvi kako tebe sto se im smeta i sto ne igrale fudbal, a tie sto igrale treba da ne gi rasipuvaat temite sto nekoj gi zapocnuva, sto neznae sto e toa topka,, teraj i ne se mesam veke u vakvi temi, ve ostavam vas majstorite da komentirate, samo edno ne mi e jasno,koga se komentira i rasparava na nekoja tema gledajte u taa tema da nema so voj sum dobar i ke mu gi cesam jajcata, nego konstruktivnost vo nea, [preku k.r mi e od vakvi dvolicni raboti na forumov, koj so cel se ukluciv na temava da prenesam nekoi iskustva od sampionatite koj sum bil, a ne gledam nekoj sto bil da se ukluci u diskusija..aj sega raspravajte vie samobendisani majstori za site vrsti na ribolov..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:27 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
ico baits НапишиCOLON
aj dosta sdo tie bebeski prikazni, zatoa nema da ne bide,, sto predrag ke mi objasni zile bese so nego i znam kako pocnaa,, frlija se sto imaat vo boxsot za od hrana, bez predhodno markirana pozicija i kaj da se lovi,, anglicanite im ja zedo ribata bre duki, eve ti pr, kako jas na italjanite do mene u nekoj del, a pogolemiot sami se presekoa kako ovie nasive,,
mal komentar od men, i ne mislam da ispravam krivi drini narocito za minato, no ednas poslusaj me i svti ova sto go citas e fakt za toj sampionat, e sega bev kaj ribite ama ne bev 21 vi bev 3to mesto vo sektor, ima razlika brat,,ako me slusase mene od pocetok ke stanese piodobar ribar nego sto si, taka gi ucam i mladive ucenici :D :D :D duki se salam za poslednovo, no pogore sum seriozen brat,, i ne me rckaj veke :D :D ako sakas da citas najkonstruktivno na forumov povrzano so iskustvo za sapionatite, ne e falba nego e taka :D aj beri jagodi malku :D :D
samo skokas kako petel :D na ovaj post mislev bre petel ne tuku se pali....aj beri jagodi sega ti :D

Do nekade 6 satot ni Hrvatite nemaat ulov,ako e tocna informacijava . .

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:31 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
знае ли некој каде има ерзултати во живо или апдејти за уловената риба :? :? :?
иле тие податоци не се објавуваат по сајтови ?

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:32 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
ne me dupi veke , i toj e analiza od sampionat povrzan so ovoj,, e sega vo drug zargon sto so dule go imame so godini, a vistinata e taa, e sega aj komentrajte za sampionatov i nie ke citame.abe edna tema koja sakam da napisam nesto so keeif mora nekoj da ja rasipe,,
petel jas ne se kurcam so znaenje i so fakanje krap, ne mi e bitno toa najmalku no veruj za ovie raboti sum precizen kako svajcarski saat,, slikata so boilite koga ja vidov na sonce i nazemja mi se stemni, poveke ne komentiram..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 7:33 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
probaj ovde da pratis ,ako vejce ne e staven ovde ovaj link

http://live.pvtv.ro/

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS1617181920ELLIPSIS95»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 38 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum