www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 22, 2024 7:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456ELLIPSIS23»
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 7:43 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Jул 17, 2011 10:37 pm
МислењаCOLON1136
ЛокацијаCOLONСкопје
зајак иди до кај овој колегата твој тимски, ке ја фрли цела хемија у вода што ја имате кој ке ве слуша после ....
Му остана у глава комбинацијата моја како е избалансирана, цело време пробува да ја копира, бучкур све ќе напраи :lol: :lol:

_________________
ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 7:45 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
koe e toj bre decko :D

postov ne ti e rabirliv, kako dete od prvo odlenie da go sostavil :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 7:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Jул 17, 2011 10:37 pm
МислењаCOLON1136
ЛокацијаCOLONСкопје
3 дена кај тебе у бокс преседов, по се изгледа од тебе ме прифатило нешто :D :lol: :lol:

_________________
ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 10:14 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONНед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON745
MaximJaki НапишиCOLON
морам да напоменам само една работа, а ова највеќе за :ico: важи :D
кога тоа твојата фирма на трски што ги склапаат кинезчиња од 3то одделение за час по ОТП, ќе ти пратат нов горен дел БЕЗ ПАРИ иако ти си ја опнал од род под па од земја и си ја напраил пепел трската ела јави ми се :D :D :D

ФРИ СПИРИТ Е ФИРМА БЕ ЗАЈЦИ !

Само со еден емаил и 4 слики испратени, момците ми побараа адреса каде да го испратат новиот горен дел, и згора на тоа добив 200 извинувања за настанатиот проблем. Фино лепо им објаснив дека трските им се скапаница и дека со 80 грама олово на фрлање парче се напраила... :D :D :D секако делот со род подот и земјата ги изоставив :D Поради оваа непријатност сакаа да ме частат уште нешто, покрај новиот горен дел но јас како добар купец и ок човек се задоволив само нов горен дел бесплатно... :D :D :D Нема потреба да се трошат луѓето повеќе.
Sega :ico: ke go prevede postov na angliski i ke im go prati na free spirit kako dokaz kako e skrsena trskata. :lollol: :lollol:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 10:31 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONНед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON745
daniel_veles НапишиCOLON
MaximJaki НапишиCOLON
морам да напоменам само една работа, а ова највеќе за :ico: важи :D
кога тоа твојата фирма на трски што ги склапаат кинезчиња од 3то одделение за час по ОТП, ќе ти пратат нов горен дел БЕЗ ПАРИ иако ти си ја опнал од род под па од земја и си ја напраил пепел трската ела јави ми се :D :D :D

ФРИ СПИРИТ Е ФИРМА БЕ ЗАЈЦИ !

Само со еден емаил и 4 слики испратени, момците ми побараа адреса каде да го испратат новиот горен дел, и згора на тоа добив 200 извинувања за настанатиот проблем. Фино лепо им објаснив дека трските им се скапаница и дека со 80 грама олово на фрлање парче се напраила... :D :D :D секако делот со род подот и земјата ги изоставив :D Поради оваа непријатност сакаа да ме частат уште нешто, покрај новиот горен дел но јас како добар купец и ок човек се задоволив само нов горен дел бесплатно... :D :D :D Нема потреба да се трошат луѓето повеќе.

pozdrav do maxim :)
Boze,boze, Cucul da ne go frlaa,so trskata. :foottap: :foottap:
https://www.facebook.com/photo.php?v=76 ... =2&theater


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 10:59 pm 
Отсутен
Модератор

РегистриранCOLONВто Aвг 02, 2011 7:02 pm
МислењаCOLON3043
ЛокацијаCOLONСкопје
Му го е*ав кефот на брат ми.. јбг тоа е.. али не е битно.. битно е шо како и да е фирма си е фирма и искачаат у пресрет одма..

него шо праиме со шлицуење на позициите.. јас ке даам пари одма како шо рече сашој.. 1 бон ке даам.. зошто да не.. нек искорнат цела трева мајка нека и напраат јок..

_________________
ЗСРРК Мак Дам
ico baits НапишиCOLON
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Aпр 15, 2014 11:39 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПет Јан 24, 2014 12:06 am
МислењаCOLON40
MaximJaki НапишиCOLON
море скапаната трска повеќе ми вреди него ли цело бабунско здружение :D :D Немате кеш да ме земете у ваши редови... ова е исти муабет ко да кажеш Слога дека ќе го зимала Роналдо или Меси.... А они сосе гаќи, преланските копачки неможат да му ги купат :D :D :D :D


NO COMENT Kolega Malce poleka (so navredi :D ) kreni Racna :)

_________________
CARP TEAM VELES :):):):):):):):):)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONСре Aпр 16, 2014 8:42 am 
Отсутен
Модератор

РегистриранCOLONВто Aвг 02, 2011 7:02 pm
МислењаCOLON3043
ЛокацијаCOLONСкопје
nikolce veles НапишиCOLON
MaximJaki НапишиCOLON
море скапаната трска повеќе ми вреди него ли цело бабунско здружение :D :D Немате кеш да ме земете у ваши редови... ова е исти муабет ко да кажеш Слога дека ќе го зимала Роналдо или Меси.... А они сосе гаќи, преланските копачки неможат да му ги купат :D :D :D :D


NO COMENT Kolega Malce poleka (so navredi :D ) kreni Racna :)

Се драпаат со :ico: ништо лошо не мисли.. чим има смајли.. се е на драпање муабет..

_________________
ЗСРРК Мак Дам
ico baits НапишиCOLON
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONСре Aпр 16, 2014 4:06 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПет Јан 24, 2014 12:06 am
МислењаCOLON40
martinMK НапишиCOLON
nikolce veles НапишиCOLON
MaximJaki НапишиCOLON
море скапаната трска повеќе ми вреди него ли цело бабунско здружение :D :D Немате кеш да ме земете у ваши редови... ова е исти муабет ко да кажеш Слога дека ќе го зимала Роналдо или Меси.... А они сосе гаќи, преланските копачки неможат да му ги купат :D :D :D :D


NO COMENT Kolega Malce poleka (so navredi :D ) kreni Racna :)

Се драпаат со :ico: ништо лошо не мисли.. чим има смајли.. се е на драпање муабет..

hahahhahahaha ne bre, ne misli deka mislam seriozno :) :crazy: :lollol: :lollol: :lollol: :lol: :lol: :lol: :thumbs_up: :thumbs_up: :yahoo: :yahoo:

_________________
CARP TEAM VELES :):):):):):):):):)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Aпр 17, 2014 5:48 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
pedjale НапишиCOLON
dobra organizacija svaka cast , dobri domacini i prelepo druzenje i da se zahvalim carpologiji na sponzorstvu inace su pokloni super.

ps. maximjaki ne se zamaraj sa zajka, zajko je takav a free spirit je marka iznad svih i nema bolji sigurno. to je vrh nema dalje
nemoj ti da tropas gluposti , nego kazi mu da si ti pojebao fs his 200 na bacanje :lol: :lol: :lol:
i garantiram da taj schid ces da prodas pre da doddzes na velesko :lol: :lol:

zajko se nezaebava brate :lol: :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456ELLIPSIS23»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 44 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum