www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 21, 2024 4:07 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TOP 5 BOILI ZA KRAP
ТемаИспратеноCOLONСре Ное 30, 2011 11:50 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
Dragan.S НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
na svetskiot sampionat vo beograd negoviot predhoden partner ni donese u box 1.5kg bakin kolac da probame, nemavme nekoi rezultati ama znam deka samo togas sum vkusil taa baka..

pravev trosev da ja pogodam i nikogas ne mi uspealo ...taa boila ja ostavi vo senka skoro cela hemija vo tie 2 3 god..poz..
:lol: :lol: ...да де и јас и Јупи се залетавме и зедовме 15 кг. по 15 еура од аутоспорт,баш од Месарош..Бакин Колач....ама за жал нигде не проработи,риба не фативме на скоро 20кг. боила....можеби наша грешка,требаше да одиме у Србија да ловиме,овие кај нас не се научени на ВДЕ мешавина на прашкасти храни :lol: :lol: :lol: :lol:
Da znaat zenive sto do sega imame .popu...o avtomatski razvod :D :D :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TOP 5 BOILI ZA KRAP
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 01, 2011 1:00 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСаб Ное 26, 2011 2:40 am
МислењаCOLON514
Dragan.S НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
na svetskiot sampionat vo beograd negoviot predhoden partner ni donese u box 1.5kg bakin kolac da probame, nemavme nekoi rezultati ama znam deka samo togas sum vkusil taa baka..

pravev trosev da ja pogodam i nikogas ne mi uspealo ...taa boila ja ostavi vo senka skoro cela hemija vo tie 2 3 god..poz..
:lol: :lol: ...да де и јас и Јупи се залетавме и зедовме 15 кг. по 15 еура од аутоспорт,баш од Месарош..Бакин Колач....ама за жал нигде не проработи,риба не фативме на скоро 20кг. боила....можеби наша грешка,требаше да одиме у Србија да ловиме,овие кај нас не се научени на ВДЕ мешавина на прашкасти храни :lol: :lol: :lol: :lol:


Dragan bas na VDE se nauceni toa e najdobra hrana za nasi vodi prema ph vrednost i na vodata i na hranata..


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [� теми ]  Оди на страна «12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum